شرایط و ضوابط استفاده

قانون 1

فروشگاه فرش سنتر مستقيما در قبال فروش محصولات خود ، موظف به ارائه هيچگونه آموزشی نمي باشد زيرا فرض بر اين است که خريدار و مصرف کننده  ، قبل از اقدام به خريد ، مهارتهای لازم را کسب کرده و اطلاعات فنی مورد نیاز را دارا می باشند.

قانون 2

عکس محصولات و مشخصات کامل فنی آنها در سایت ارائه شده و به رویت و تایید مشتری رسیده است.

قانون 3

فروشگاه فرش سنتر تنها به فردی که خرید را از فروشگاه انجام داده و فاکتور به نام او صادر شده است در قبال اقلام خریداری شده پاسخگو خواهد بود.

قانون 4

هر گونه تماس  و درخواست از فروشگاه فرش سنتر از طریق درج پیام در صفحه تماس با ما سایت می بایست انجام شده و مستند باشد.

قانون 5

در صورتی که فروشگاه متوجه وجود اشکالی در محصول خریداری شده شود (مثل اشکال در رنگرزی و یا کیفیت مواد اولیه یا اشتباه در محاسبه مقدار مواد اولیه و یا قیمت فروش ) تا قبل ارسال کالا می تواند بصورت یکجانبه خرید را کنسل نماید بدون اینکه  ملزم به جبران خسارت ادعایی به کاربر شود

اما در صورتی که بعد از ارسال،  وجود مشکلاتی در محصول به اثبات برسد تنها هزینه های مستقیم مشتری ناشی از مصرف مواد اولیه فرآوری شده  از قبیل هزینه نخ و نقشه،  اجرت بافت و هزینه چله کشی طبق عرف شرکت فرش دارکوب امروز محاسبه و پرداخت خواهد شد.

قانون 6

خریدار موظف است به محض دریافت بسته نخ و نقشه ، نسبت به کنترل چهارگانه مواد اولیه فرآوری شده داخل بسته (از نظر تعداد رنگها، جنس،و نوع رنگ و مقدار مواد اولیه)  بر اساس پالت راهنمای محصول (که داخل همه بسته ها موجود است) اقدام کرده و چنانچه مشکلی مشاهده نمود ظرف حداکثر دو هفته از تاریخ خروج جنس از انبار ، به فروشگاه از طریق صفحه تماس با ما سایت اطلاع دهد . بدیهی است خارج از مهلت مقرر ادعایی در این زمینه  پذیرفته نخواهد شد .

قانون 7

قبل از خرید حتما قوانین ارسال کالا و برگشت کالا را بررسی کنید

ویرایش شهریور 98