حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

قانون 1

اقلام خریداری شده از سایت  ، در صورت موجود بودن در زمان خرید،  ظرف 48 ساعت کاری  ارسال خواهند شد  مگر اینکه اطلاعات دیگری  در مورد زمان ارسال  در سایت درج شده باشد . شما به هرنوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

قانون 2

هزینه های ارسال شامل هزینه های پست می شوند. ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. ما نمتوانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم بسته ها با تایید خود شما ارسال می شوند ولی ممکن است شکننده باشند.

قانون 3

اقلام فاکتور به آدرس درخواستی کاربر  (فقط در داخل کشور) به صورت پستی ارسال خواهد شد. در صورت ناقص و مخدوش بودن آدرس، چنانچه بار مفقود شود، وظیفه سایت ارائه مستندات ارسال خواهد بود نه پیگیری آن و در صورت مرجوع شدن کالا به دفتر سایت (توسط پست) ارسال مجدد آن به آدرس جدید مشمول پرداخت هزینه از طرف صاحب فاکتور خواهد بود.

قانون 4

بسته هایی که ارزش آن حداقل 250 هزار تومان باشد دارای ارسال پستی رایگان است.

قانون 5

بسته های زیر این مبلغ با پست پیشتاز ارسال میشود که ده هزار تومان هزینه خواهد داشت. که به صورت مستقیم بر روی مبلغ فاکتور اعمال میشود.

قوانین برگشت از فروش

قانون 1

نقشه های بافت عددی و خانه بندی که بصورت مجزا و مستقل خریداری شده اند  امکان لغو خرید و مرجوعی ندارند. دار و ابزار و سایر ملزومات بافت نیز امکان برگشت ندارند

قانون 2

فقط بسته نخ خامه ( ونقشه بافت اگر داخل بسته باشد) امکان مرجوع کردن و لغو خرید را بصورت مشروط خواهند داشت.

قانون 3

تا 24 ساعت پس از انجام خرید نخ و نقشه و صدور فاکتور ، امکان لغو خرید بدون قید و شرط و بدون کسر هیچگونه کارمزد و جریمه  امکان پذیر است.

قانون 4

در مورد محصولات کلافی (اغلب تابلوییها) پس از گذشت 24 ساعت بسته به اینکه محصول نخ و نقشه خریداری شده از چه نوعی باشد  و دارای موجودی یا فاقد موجودی باشد ( و اگر فاقد موجودی است در چه مرحله ای از تولید باشد) درصدی بعنوان کارمزد یا جریمه لغو خرید از مبلغ آن کسر شده و مابقی آن به حساب بانکی اعلامی در صفحه تماس با ما سایت واریز خواهد شد. جریمه (کارمزد) ابطال خرید محصولات بسته ای (اغلب نخ و نقشه های زیرپایی) بالاتر از محصولات کلافی (اغلب تابلوییها) ست چون محصولات بسته ای فقط بصورت سفارشی  و  به درخواست و سلیقه و مقدار مورد نیاز مشتری تولید می شود

قانون 5

درصد کارمزد (جریمه) لغو خرید ،  بر اساس جدول زیر محاسبه می شود:

توجه :  کسر کارمزد (جریمه) به این دلیل است که اقدام شما برای خرید و سپس انصراف از آن برای شرکت هزینه بردار است.

قانون 6

بعد از ارسال کالا به آدرس تان، امکان نرم افزاری لغو خرید را ندارید بنابراین می بایست درخواست خود را در صفحه تماس با ما سایت ارسال کنید و منتظر جواب بمانید. در شرایط عادی چنانچه کمتر از دو هفته از ارسال گذشته و پلمپ محصول باز نشده باشد در خواست شما با کسر کارمزد پذیرفته خواهد شد (هزینه مرجوع کردن کالا نیز بر عهده شماست)

قانون 7

چنانچه محصول فاقد موجودی (تحویل مدت دار) خریده باشید و یک هفته از تاریخ شارژ موجودی  آن در سایت گذشته ولی محصول شارژ و ارسال نشده  باشد (به دلیل تاخیر در تولید یا ارسال)  امکان لغو خرید بدون کسر کارمزد (جریمه) را خواهید داشت.

قانون 8

بعد از لغو خرید میتوانید از امور مالی و حسابداری در صفحه تماس با ما سایت درخواست کنید تا مبلغ به حسابتان به شماره حسابی که معرفی میکنید واریز کنند.

ویرایش شهریور 98